16 yaş sohbet16 Yaş sohbet odaları

mIRC alemindeki sohbet gerçeği artık değişiyor.Yeni bir boyutla karşımıza yaş kategorileri ile ayrım içine girmiş odalar bulunacaktır. Bu sayfanın genel amacı, 16 yaş sınırını aşmamak şartı ile aynı yaşa sahip kullanıcıları bir odada toplayarak daha düzeyli ve kaliteli sohbet ortaya çıkarmaktır.

Bu türlü çet odaların da günümüzün teknolojisi de uyumlu hale getirilerek daha görsel bir zevk verilmiştir.Artık 16 yaş odaların da gençler kendi yaşıtları ile daha iyi anlaşacakları ve faydalı konulara da ortak olacaklardır.

16 yaş Saç modelleri

Günümüzde modayı yakından takip eden ekibimizle 2017 nin 16 yaş gençlerimize gidecek saç stillerini paylaşacağız.
Bu saç modelleri ,yüz şeklinize ve kafatası yapınıza göre de bazı değişkenlikler gösterebilir.Herkes in bu cümleyi kurduğunu varsayıyorum,
Aynı saç modeli ama o gördüğünüz kişide daha bir hoş duruyor? İşte bu noktada az önce bahsettiğim konu olan yüz yapısı ve kafatası şeklinden kaynaklanan uyumsuzluktur.

16yas-sac

16yas-sac

16-yas-sac

16-yas-sac

sac-stilleri

sac-stilleri

16 yaş cinsel sohbet

Erkeklerin ergenlik dönemine denk gelen 16 yaş, kızlarda daha erken olmaktadır.
14-15 yaşında kızların ergenlik dönemine girdikleri tespit edilmiştir.Bu dönemler tamamen isyan ve derbeder bir hal alarak hormonların sizi esir alması anlamına gelir.
Bu dönemlerde Anne-Baba da bu konulara daha hassas ve dikkat etmesi gerekir.Tamamen aklınızın havada uçtuğu vurdum duymazlık dönemleridir, 16 yaşına gelmiş erkekler bu dönemlerde ,
temizlik konusunda yakından ilgilenmeleri gerekir.

Asıl önemli konu ise, bu yaştaki ergenler cinsel konularla tanışma evresi ve ilgi duyma dönemidir. Bu tarz konuları erkeklere Babalar, kızlara anneler bahsetmeleri doğru olacaktır.
Yabancı kişilerden duyacakları bilgiler o yaştaki çocuklarımızı yanlış bilgilere ve farklı yollara götürebilir.

16 Yaş sohbet odaları ,ücretsiz halka açık bir chat sayfasıdır.Burada bulunan herkes kendinden sorumludur, aksi durumda yaşanan olaylar ve gelişmelerden site veya yöneticiler sorumlu tutulamaz. Giren herkes de bu kuralları kabul ettiği yönünde olacaktır.

Etiketler:, ,