Orta yaş sohbetOrta Yaş insanların Sohbet Ortamı

Chat sitelerinin kurulum yılları 1900 lü yıllarda olup, günümüze kadar devam etmektedir. Yaş olarak 7 den 70 e tabirinde bu ortamlara gelen Bay-bayan arkadaşlar mevcuttur.Sitemiz Grisohbet , Orta yaş başlığı altında sohbet sayfası düzenlediğini bildirmek ister.

Bu sayfada orta yaş diye adlandırdığımız kullanıcıların aktif bir şekilde tanışma ortamında bulunmaları gerekir.ORTAM ı kuran bir kaç öncü üye ile onlara eşlik edecek olan Türkiye ve Dünya dan katılımda bulunan Orta yaş ta insanların kontrolünde seviyeli ve ahlaki değerlere zarar vermeden Oluşturulan sohbet ortamıdır.

 

Orta Yaş Mobil sohbet

Yeni kurulan ve bir hayli ilgi ile karşılanan mobil sohbet odaları, Orta yaş üyeleri içinde geçerli hale gelmiştir.Kurulan alt yapı ile,telefonunuz la nerede olursanız olun mobil desteği ile sayfamıza dahil olma imkanınız vardır.Orta yaştaki insanların telefona olan düşkünlüğünü de göz ardı edemezdik..Topluma faydası olacak her türlü teknolojiyi kullanmayı özen göstermeliyiz.

 

Orta yaş Sınırı Kaçtır ?

Sohbet odalarında ,kategorileştirilmiş yaş odaları kuralı ile birlikte,Grisohbet yönetimi son zamanlardaki açıklama ile sizlere bilgiler ulaştırmaktayız.Orta yaş sınırı genelleme yapmak gerekirse, 35-45 arası diye kabaca belirleyebiliriz.Bunu neye göre belirliyorsunuz diyecek olursanız, insanların genel yaşam hayatına göre belirlemiş oluyoruz.

Hayatınızdaki en huzur verici 2. bahar ortamı tadındaki sayfamıza bütün chat severleri bekleriz.

Gerçek amaç her zaman yeni insanlar ile tanışma olduğunu unutmayalım.Keyif alabiliyorsak doğru adresteyiz.

Etiketler:, ,